RETIA

Fotoreport z IndoDefence

Fotoreport z IndoDefence

Dokážete si představit, že po úmorném letu, časovému posunu a naprosté změně klimatu přijedete na výstaviště jen abyste zjistili, že vám při dopravě kompletně poničili všechny modely, které se měly vystavovat?

Nám se to stalo.

Co naplat. Probudili jsme v sobě malé modeláře a s lepící páskou a vteřinovým lepidlem zachránili situaci. Snad jsme neudělali tatře více náprav než ve skutečnosti má. Stejně nám pár dílků zbylo. 🙂

Během prvního dne výstavy IndoDefence 2022 v Jakartě – která je zaměřená na představení novinek i tradičních produktů pro konvenční složky indonéských ozbrojených sil – navštívili expozici českého pavilonu vrcholní představitelé armády. Jako první navštívil náš stánek vrchní velitel pozemních sil, generál Dudung Abdurachman, kterému jsme mj. představili náš vojenský program vozidel na podvozcích TATRA z produkce Excalibur Army a minuční program MSM a FMG. Vzápětí představila svoje produkty divize CSG Aerospace leteckému maršálovi, Fadjaru Prasetyovi, který se zájmem shlédl nové komplexní řešení protivzdušné obrany, které představuje v Indonésii společnost Excalibur International, i radary z nabídky splečností Eldis a Retia.

Více už v galerii z veletrhu IndoDefence v Jakartě.