RETIA

I v listopadu se konají důležité veletrhy

I v listopadu se konají důležité veletrhy

V listopadu se chystáme na dva důležité veletrhy a budeme rádi, když nás navštívíte.

Defense & Security 2023

Bangkok, Thailand | November 6 – 9, 2023 | Stand T11

DEFENSE & SECURITY 2023 je otevřen pouze pro profesionály v oblasti obrany a vnitřní bezpečnosti. Show je založena na 5 jedinečných a dynamických konceptech.

 1. STATICKÝ DISPLEJ
  Vystavovatelé mohou vystavovat širokou škálu obranné a bezpečnostní techniky. Předchozí položky zahrnovaly vše od rádiových rušičů, zbraňových systémů, děl, raket, tanků, UAV, obrněných a transportních vozidel, plavidel, satelitů, telekomunikací a široké škály nejmodernějších elektronických obranných technologií.
 2. TECHNICKÉ A SPECIÁLNÍ SEMINÁŘE / PREZENTACE / MEZINÁRODNÍ KONFERENCE
  Každý ročník akce umožňuje pořádání 20 seminářů a konferencí vystavovatelů a špičkových mezinárodních odborníků. Všechny se ukázaly být velkým zájmem a jsou obzvláště oblíbenými prvky show. Většinu účastníků zve thajské ministerstvo obrany jako hosty se zvláštním významem pro témata vybraná organizačním výborem.
 3. ŽIVÉ UKÁZKY
  Ty se domlouvají kontaktováním pořadatele výstavy minimálně 7 pracovních dnů před zahájením výstavy. Všechny demonstrace probíhají pod dohledem thajského ministerstva obrany. Účastníky může pozvat ministerstvo nebo vystavující společnost.
 4. PŘÍLEŽITOSTI SÍŤOVÁNÍ
  Ty budou zahrnovat zahajovací ceremoniál, VIP prohlídky, denní výkonné a oficiální obědy, koktejlovou recepci, jednání mezi vládou a vládou a jednání mezi vládami a podniky.
 5. OBCHODNÍ PROPOJENÍ
  Spojování výrobců obrany s výrobci kvalitních dílů a komponentů pro možné subdodávky a příležitosti partnerství.

Milipol Paris 2023

Paris, France | November 14 – 17, 2023 | Hall 5, Stand B083

Akce se pořádá každé dva roky pod záštitou francouzského ministerstva vnitra ve spolupráci s několika vládními orgány. Jeho první ročník se konal v roce 1984, v době, kdy byly informační systémy v plenkách; když se právě začalo objevovat video sledování a když ještě nebyl vytvořen RAID (francouzské elitní speciální jednotky) (o rok později)!

Již téměř 40 let se Milipol Paris těší celosvětovému postavení přední události věnované bezpečnostní profesi. Poskytuje dokonalé fórum pro prezentaci nejnovějších technologických inovací v této oblasti, efektivně uspokojuje potřeby sektoru jako celku a také řeší aktuální hrozby a nebezpečí.

Těšíme se na setkání s Vámi.