RETIA

Vojenské a bezpečnostní systémy

Vyvíjíme, vyrábíme a integrujeme radarové systémy zajišťující přehled o vzdušné situaci.
Tyto systémy využívají jednotky pozemní protivzdušné obrany.

Modernizace vojenské techniky

Díky modernizaci techniky dostávají zákazníci příležitost udržet bojeschopnost a zvýšit užitné vlastnosti stávajících systémů za zlomek pořizovacích nákladů systémů nových. Značnou část používaných systémů lze repasovat a vybavit novou elektronikou s rozšířenými schopnostmi zpracování dat a jejich připojení. Desítky modernizovaných zařízení po celém světě tak slouží daleko za hranice původní plánované životnosti.

Systémy velení
a řízení C4I2

Realizujeme návrh, vývoj, výrobu a integraci účinného systému velení a řízení pozemní protivzdušné obrany.

Radarové systémy

Dlouholetá tradice v oblasti vývoje radarových systémů nám umožňuje vyvíjet a vyrábět radarové systémy pro civilní i vojenské využití. Špičkové technologie včetně využití AESA antén v našich systémech přinášejí výrazně zlepšení užitných vlastností, vyšší spolehlivost a snížení provozních nákladů.

Zástavba speciální elektroniky

Pomocí integrace HW a SW infrastruktury pomáháme uživatelům přizpůsobit si standardní produkty přesně podle svých potřeb a zkušeností. Vysoká míra customizace také umožňuje zapojení lokálních dodavatelů do projektů zahraničních výrobců.
Produkty:

Systémové integrace

Zajišťujeme integraci vlastních systémů i systémů jiných dodavatelů do armádních struktur podle požadavků národních nebo standardizovaných NATO. Dodávané systémy jsou tak připraveny přesně na míru jednotlivým zákazníkům.

Bezpečnostní systémy

V oblasti bezpečnostních systémů vyvíjíme a vyrábíme produkty jak pro oblast fyzické bezpečnosti, tak pro oblast bezpečnosti dat (cyber security).
Produkty: