RETIA

Novinky​

Dnešním dnem končí pětidenní veletrh EUROSATORY v Paříži a tak vám přinášíme rozsáhlou galerii z našeho společného stánku.

Ministryně obrany Jana Černochová dnes v rámci návštěvy Pardubického kraje navštívila divizi CSG Aerospace, jmenovitě společnost Eldis Pardubice, kde jsme jí představili naši divizi, společnosti Eldis a RETIA. Paní ministryni jsme seznámili se stavem projektů, které společnosti Eldis a Retia plní pro AČR i pro zahraniční zákazníky.

Nová konference, která si na sebe vzala nelehký úkol v založení platformy pro výměnu zkušeností a networkingu v prostředí kontaktních center.

Rádi jsme přijali pozvání na 8. konferenci spojovacího vojska. V prostorách cvičiště Bečva v Lipníku nad Bečvou jsme v minulých dnech prezentovali náš antidronový systém v čele s 3D radarem ReGuard a náš JREAP / Link 16 subsystém.

Ve dnech 17. – 21. června 2024 nás můžete navštívit na veletrhu EUROSATORY 2024 v Paříži. Najdete nás na stánku s označením K254 v hale 5a.

Celkově nám ReDAT poskytuje esenciální nástroje pro udržení vysoké úrovně služeb. Jsem přesvědčen, že každé kontaktní centrum, které si klade za cíl poskytovat prvotřídní zákaznickou podporu, se bez podobného systému neobejde.

Pustili jsme se do skupinové výzvy a rozhodli se uklidit lesopark, který prakticky sousedí s naší společností a řada z nás tam chodí trávit i nějaký ten volný čas.

JobFairs_RETIA

V březnu a dubnu se za vámi chystáme na nejrůznější kariérní veletrhy. O každém z nich vás budeme ještě předem informovat, ale už teď si radši udělejte poznámku do kalendáře 😉

Zdravíme z probíhajícího veletrhu EDEX 2023. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku. Ale jak lze vidět na fotkách, občas to tu není pro samou kameru k hnutí. Těšíme se na vás.

Ve dnech 4. – 8. února 2024 nás můžete navštívit na veletrhu World Defence Show 2024 v Rijádu v Saúdské Arábii. Najdete nás na stánku s označením G4 v hale 1.

Jako příznivci a podporovatelé týmu BUGGYRA ZM Racing máme možnost nad rámec souhrnných mediálních výstupů týmu BUGGYRA na svých sociálních sítích, sledovat letošní 46.ročník nejnáročnější rally světa z pohodlí domova a v českém jazyce.

Touha po nových produktech (a s tím spojená obrovská poptávka po chytrých a šikovných pomocnících) nás stále žene kupředu a my se opět potřebujeme rozrůst o nové kolegy – Máme tě na radaru!

Hezké prožití svátků vánočních, mnoho štěstí a zdraví v novém roce.

Zdravíme z probíhajícího veletrhu EDEX 2023. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku. Ale jak lze vidět na fotkách, občas to tu není pro samou kameru k hnutí. Těšíme se na vás.

Chodník slávy ho nemine. O kom je řeč? Možná se budete divit, ale náš radar si střihnul takovou menší (ale o to důležitější!) roli ve filmu České televize Cesta do tmy.

Ve dnech 4. – 7. prosince 2023 nás můžete navštívit na veletrhu EDEX 2023 v egyptské Káhiře. Najdete nás na stánku s označením H4-C50 v českém pavilonu (hala 4).

Zdravíme z druhým dnem probíhajícího veletrhu Milipol Paris. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku a na vlastní oči a uši se přesvědčit o kvalitě našich produktů. Těšíme se na vás.

Zdravíme z Defence & Security 2023 v Thajsku. Jak můžete vidět z fotek, na stánku je živo a o vážené delagace není nouze.

23. ročník konference CALL CENTRA je pro naši divizi záznamových systémů jistá událost v kalendáři.

Naše záznamová jednotka ReDAT5 (verze 3.11) v součinnosti s CTI řízením implementovaným v aplikační platformě ReDAT eXperience (verze 2.37.1) v září úspěšně splnila mezinárodní standardy…

Ve středu 18. října jsme v 27. patře pražského Avant Business centra uspořádali velmi zajímavý a odborně bohatý workshop pro leadery v oblasti kontaktních center nazvaný ReDAT Brunch.

V listopadu se chystáme na dva důležité veletrhy a budeme rádi, když nás navštívíte. Defense & Security 2023 a Milipol Paris 2023. Těšíme se na setkání s Vámi.

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu EXPO Ferroviaria 2023, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center.

Retia: Antidronový systém ReCas úspěšně prošel testováním. Obsluze stačí jednodenní zaškolení

Testování proběhlo v letních měsících s Armádou České republiky. Měli jsme exkluzivní možnost zúčastnit se dlouhodobého testování, kde jsme především testovali stabilitu, technické parametry, obslužnost a řekněme také jakékoliv vlastnosti, které se během testování takového systému dají odhalit.

Ve dnech 3. – 5. října 2023 nás můžete navštívit na veletrhu EXPO Ferroviaria 2023 v italském Miláně. Najdete nás na stánku s označením E146/E147.

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu TRAKO, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center. Díky tomuto (na míru přizpůsobenému) řešení mají dispečerská centra neustálý přehled o veškerém pohybu i vzájemné komunikaci a to na jednom místě.

Celkem 185 000 z vás se zúčastnilo letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky! Počasí vyšlo výtečně a nic tak nebránilo ukázkám staré i nové techniky, které často doslova braly dech.

Ve dnech 19. – 22. září 2023 nás můžete navštívit na veletrhu TRAKO 2023 v polském Gdaňsku.

Najdete nás na stánku s označením 05 v hale B.

Ve dnech 16. – 17. září 2023 nás můžete navštívit již tradičně na Dnech NATO 2023 v Ostravě.

Najdete nás ve VIP zóně v ground boxu Czechoslovak Group.

Městské policie jsou naším dlouholetým zákazníkem a pozvánku na 30. ročník mezinárodní střelecké soutěže strážníků městských policií jsme proto přijali s velikou poctou.