RETIA

Novinky​

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na VI. Mezinárodní konferenci obecních policií, která se uskuteční v Olomouci ve dnech 29. – 31. 3. 2023.

Válka na Ukrajině a masivní bojové použití bezpilotních letounů zásadně změnilo pohled na ochranu před nimi…

Ve dnech 11. – 14. dubna 2023 nás můžete navštívit na veletrhu LAAD 2023 v brazilském Riu de Janeiru. Najdete nás v hale 3 na stánku G.42.

„Arabské zásahové jednotky pokukují po českém radaru, který vidí skrz zeď.“ Po úspěchu našeho malého českého radaru v USA bodujeme i na Blízkém východě…

Zdravíme z veletrhu Airspace World ve švýcarské Ženevě.

Jste student nebo absolvent Univerzity Pardubice? Pak se musíme potkat na veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2023.

Těšit se na vás budeme ve středu 15. března 2023 od 9:00 do 15:00 hodin na společném stánku CSG Aerospace s heslem „Pracuj v bezpečí pod našimi křídly“.

Měli jsme tu čest přivítat na našem společném Czechoslovak Group stánku českou delegaci v čele s předsedou vlády České republiky Petrem Fialou. Ceníme si jeho opravdového zájmu o naše produkty.

Ve dnech 8. – 10. února 2023 nás můžete navštívit na veletrhu Airspace World ve švýcarské Ženevě.

Dne 16. 12. 2022 vydal regulátor trhu ČNB stanovisko k regulaci finančního trhu „Přístup ČNB k záznamům telefonických hovorů a elektronické komunikace při poskytování investičních služeb“. Z tohoto stanoviska vyplývá, že obchodníci s cennými papíry včetně bank, investičních společností a zprostředkovatelů musí nahrávat veškerou komunikaci, kterou s klienty vedou ohledně investičních služeb a které by nakonec mohly vést k uskutečnění obchodu.

Ve dnech 20. – 24. února 2023 nás můžete navštívit na veletrhu IDEX 2023 v Abú Dhabí (Spojené arabské emiráty).

Z důvodu bezpečnosti systému a náhrady stávajícího produktu ReDAT3 za ReDAT5, došlo k postupnému ukončení vývojových prací na nových funkcích a vlastnostech ReDAT3 Záznamové jednotky.

5.února 2023 se odehraje v Enteria aréně v Pardubicích benefiční hokejové utkání pro školu SVÍTÁNÍ. Pro návštěvníky je připravena humorná sportovně-společenská tříhodinová show na ledě i mimo něj.

V prosinci se v konferenčním sále Rektorátu ČVUT uskutečnila konference „Drony vládnou českému nebi“. Jejím pořadatelem byla Pražská bezpečnostní konference ve spolupráci s Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, Hospodářskou komorou ČR (dopravní sekcí, pracovní skupinou pro bezpilotní letectví), Aliancí pro bezpilotní letecký průmysl (UAVA) a Fakultou strojní ČVUT Praha a my byli aktivními účastníky této konference.

Jaké jsou nové funkce? Co se změnilo na stávajících vlastnostech? Přibyla nová rozšíření? To vše je obsahem dokumentu, který pro Vás vzniká s každou verzí.

Hezké prožití svátků vánočních, mnoho štěstí a zdraví v novém roce.

Dokážete si představit, že po úmorném letu, časovému posunu a naprosté změně klimatu přijedete na výstaviště jen abyste zjistili, že vám při dopravě kompletně poničili všechny modely, které se měly vystavovat?

Jaké jsou nové funkce? Co se změnilo na stávajících vlastnostech? Přibyla nová rozšíření? To vše je obsahem dokumentu, který pro Vás vzniká s každou verzí.

Dne 20. října 2022 proběhl v Praze Avant Business Centru již dvanáctý ročník „ALE OpenDay“. Za naši společnost a divizi záznamových systémů ReDAT se konference účastnil Luboš Sádlo s prezentací HZS ČR zpět na technologii Alcatel – studie z pohledu záznamu.

Ve dnech 2. – 5. listopadu 2022 nás můžete navštívit na veletrhu Indo Defence Expo & Forum v Indonésii. Najdete nás v prostoru 20 na stánku D 065.

Ve dnech 19. – 21. října 2022 nás můžete navštívit na výstavě Future Forces Exhibition v Praze. Najdete nás v expozici VOP CZ v hale 3 na stánku s číslem 327.

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy a kolegyně na nejrůznější pozice. Vždy se u nás najde místo pro šikovného programátora, člověka s obchodním duchem nebo zkušeného manažera.

Zdravíme z berlínského veletrhu InnotRans, kde je tématem jak jinak než budoucnost přepravy. Naši kolegové z divize záznamových systémů ReDAT mají dlouholeté zkušenosti z drážních dispečinků a potřeby takových center dokáží velmi dobře pokrýt (nejen) záznamovým systémem…

Deštivému počasí navzdory. I tak by se dalo mluvit o letošním svátku obrany Dnech NATO 2022. Ani déšť nedokázal odradit davy milovníků vojenské techniky a lidé ze všech koutů země se přijeli podívat i na naše exponáty. Dny NATO se vždy nesou v přátelském a pohodovém duchu a jsme rádi, že taková akce se koná na naší půdě. Tak zase příště.

V tomto týdnu nás navštívili akreditovaní vojenští diplomaté z celkem 15 zemí. Kromě prezentace schopností a produktového portfolia naší firmy si návštěva mohla prohlédnout i výrobní halu za plného provozu. Podrobnější briefingy zahrnovaly produkty ReGuard a ReTwis, a to včetně praktických ukázek.

Ve dnech 20. – 23. září 2022 nás můžete navštívit na veletrhu INNOTRANS v německém Berlíně.

Najdete nás v českém pavilonu v hale 9 na stánku číslo 310.

Ve dnech 17. – 18. září 2022 nás můžete navštívit již tradičně na Dnech NATO 2022 v Ostravě.

Najdete nás ve VIP zóně v ground boxu CZECHOSLOVAK GROUP.

První školní den jsme i u nás přivítali studenty, nikoliv však prvňáčky… Na krátkou exkurzi k nám zavítali studenti Univerzita obrany – z oboru Velitel dělostřeleckých jednotek. Myslíme si, že o detekci cílů něco málo víme, takže bylo rozhodně o čem vyprávět.

Jaké jsou nové funkce? Co se změnilo na stávajících vlastnostech? Přibyla nová rozšíření? To vše je obsahem dokumentu, který pro Vás vzniká s každou verzí.

Ve dnech 6. – 9. září 2022 nás navštivte na veletrhu MSPO v Polských Kielcích.

Najdete nás na hale 9, stánek číslo 77.

Ve dnech 29. srpna – 1. září 2022 nás navštivte na veletrhu DEFENSE & SECURITY ASIA v Bangkoku v Thajsku.

Najdete nás v českém pavilonu, hala 1, stánek N25.