RETIA

Novinky​

JobFairs_RETIA

V březnu a dubnu se za vámi chystáme na nejrůznější kariérní veletrhy. O každém z nich vás budeme ještě předem informovat, ale už teď si radši udělejte poznámku do kalendáře 😉

Zdravíme z probíhajícího veletrhu EDEX 2023. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku. Ale jak lze vidět na fotkách, občas to tu není pro samou kameru k hnutí. Těšíme se na vás.

Ve dnech 4. – 8. února 2024 nás můžete navštívit na veletrhu World Defence Show 2024 v Rijádu v Saúdské Arábii. Najdete nás na stánku s označením G4 v hale 1.

Jako příznivci a podporovatelé týmu BUGGYRA ZM Racing máme možnost nad rámec souhrnných mediálních výstupů týmu BUGGYRA na svých sociálních sítích, sledovat letošní 46.ročník nejnáročnější rally světa z pohodlí domova a v českém jazyce.

Touha po nových produktech (a s tím spojená obrovská poptávka po chytrých a šikovných pomocnících) nás stále žene kupředu a my se opět potřebujeme rozrůst o nové kolegy – Máme tě na radaru!

Hezké prožití svátků vánočních, mnoho štěstí a zdraví v novém roce.

Zdravíme z probíhajícího veletrhu EDEX 2023. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku. Ale jak lze vidět na fotkách, občas to tu není pro samou kameru k hnutí. Těšíme se na vás.

Chodník slávy ho nemine. O kom je řeč? Možná se budete divit, ale náš radar si střihnul takovou menší (ale o to důležitější!) roli ve filmu České televize Cesta do tmy.

Ve dnech 4. – 7. prosince 2023 nás můžete navštívit na veletrhu EDEX 2023 v egyptské Káhiře. Najdete nás na stánku s označením H4-C50 v českém pavilonu (hala 4).

Zdravíme z druhým dnem probíhajícího veletrhu Milipol Paris. Celý dnešní den a ještě zítra nás můžete navštívit na našem stánku a na vlastní oči a uši se přesvědčit o kvalitě našich produktů. Těšíme se na vás.

Zdravíme z Defence & Security 2023 v Thajsku. Jak můžete vidět z fotek, na stánku je živo a o vážené delagace není nouze.

23. ročník konference CALL CENTRA je pro naši divizi záznamových systémů jistá událost v kalendáři.

Naše záznamová jednotka ReDAT5 (verze 3.11) v součinnosti s CTI řízením implementovaným v aplikační platformě ReDAT eXperience (verze 2.37.1) v září úspěšně splnila mezinárodní standardy…

Ve středu 18. října jsme v 27. patře pražského Avant Business centra uspořádali velmi zajímavý a odborně bohatý workshop pro leadery v oblasti kontaktních center nazvaný ReDAT Brunch.

V listopadu se chystáme na dva důležité veletrhy a budeme rádi, když nás navštívíte. Defense & Security 2023 a Milipol Paris 2023. Těšíme se na setkání s Vámi.

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu EXPO Ferroviaria 2023, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center.

Retia: Antidronový systém ReCas úspěšně prošel testováním. Obsluze stačí jednodenní zaškolení

Testování proběhlo v letních měsících s Armádou České republiky. Měli jsme exkluzivní možnost zúčastnit se dlouhodobého testování, kde jsme především testovali stabilitu, technické parametry, obslužnost a řekněme také jakékoliv vlastnosti, které se během testování takového systému dají odhalit.

Ve dnech 3. – 5. října 2023 nás můžete navštívit na veletrhu EXPO Ferroviaria 2023 v italském Miláně. Najdete nás na stánku s označením E146/E147.

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu TRAKO, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center. Díky tomuto (na míru přizpůsobenému) řešení mají dispečerská centra neustálý přehled o veškerém pohybu i vzájemné komunikaci a to na jednom místě.

Celkem 185 000 z vás se zúčastnilo letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky! Počasí vyšlo výtečně a nic tak nebránilo ukázkám staré i nové techniky, které často doslova braly dech.

Ve dnech 19. – 22. září 2023 nás můžete navštívit na veletrhu TRAKO 2023 v polském Gdaňsku.

Najdete nás na stánku s označením 05 v hale B.

Ve dnech 16. – 17. září 2023 nás můžete navštívit již tradičně na Dnech NATO 2023 v Ostravě.

Najdete nás ve VIP zóně v ground boxu Czechoslovak Group.

Městské policie jsou naším dlouholetým zákazníkem a pozvánku na 30. ročník mezinárodní střelecké soutěže strážníků městských policií jsme proto přijali s velikou poctou.

Zdravíme z veletrhu MSPO, kde na společném stánku Czechoslovak Group vystavujeme naše stálice (ReTwis, ReGuard) ale i novinky v oblasti detekce a rušení dronů.

Ve dnech 5. – 8. září 2023 nás navštivte na veletrhu MSPO v polských Kielcích. Najdete nás na hale D, stánek číslo D-75.

S velkou radostí představujeme další významný přírůstek do našeho týmu. Dnes oficiálně zahajujeme novou éru v čele naší společnosti s nástupem nového generálního ředitele, Jana Mikuleckého.

Touha po nových produktech (a s tím spojená obrovská poptávka po chytrých a šikovných pomocnících) nás dohnala k vytvoření kariérního webu, který bude cílit na profesionály ale i absolventy v nejrůznějších oborech.

Máme tě na radaru!

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu Eurasia Rail, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center.

21. – 23. 6. se koná největší výstava železničního průmyslu na světě. Kolegové z naší divize Záznamových systémů ReDAT tam nemohou chybět se svým řešením pro dispečerská centra.

Ve dnech 19. – 25. června 2023 nás můžete navštívit na veletrhu SIAE 2023 v Paříži. Najdete nás na společném stánku CSG Aerospace číslo 194 v hale 4.