RETIA

Novinky​

Retia: Antidronový systém ReCas úspěšně prošel testováním. Obsluze stačí jednodenní zaškolení

Testování proběhlo v letních měsících s Armádou České republiky. Měli jsme exkluzivní možnost zúčastnit se dlouhodobého testování, kde jsme především testovali stabilitu, technické parametry, obslužnost a řekněme také jakékoliv vlastnosti, které se během testování takového systému dají odhalit.

Ve dnech 3. – 5. října 2023 nás můžete navštívit na veletrhu EXPO Ferroviaria 2023 v italském Miláně. Najdete nás na stánku s označením E146/E147.

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu TRAKO, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center. Díky tomuto (na míru přizpůsobenému) řešení mají dispečerská centra neustálý přehled o veškerém pohybu i vzájemné komunikaci a to na jednom místě.

Celkem 185 000 z vás se zúčastnilo letošního ročníku Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky! Počasí vyšlo výtečně a nic tak nebránilo ukázkám staré i nové techniky, které často doslova braly dech.

Ve dnech 19. – 22. září 2023 nás můžete navštívit na veletrhu TRAKO 2023 v polském Gdaňsku.

Najdete nás na stánku s označením 05 v hale B.

Ve dnech 16. – 17. září 2023 nás můžete navštívit již tradičně na Dnech NATO 2023 v Ostravě.

Najdete nás ve VIP zóně v ground boxu CZECHOSLOVAK GROUP.

Městské policie jsou naším dlouholetým zákazníkem a pozvánku na 30. ročník mezinárodní střelecké soutěže strážníků městských policií jsme proto přijali s velikou poctou.

Zdravíme z veletrhu MSPO, kde na společném stánku Czechoslovak Group vystavujeme naše stálice (ReTwis, ReGuard) ale i novinky v oblasti detekce a rušení dronů.

Ve dnech 5. – 8. září 2023 nás navštivte na veletrhu MSPO v polských Kielcích. Najdete nás na hale D, stánek číslo D-75.

S velkou radostí představujeme další významný přírůstek do našeho týmu. Dnes oficiálně zahajujeme novou éru v čele naší společnosti s nástupem nového generálního ředitele, Jana Mikuleckého.

Touha po nových produktech (a s tím spojená obrovská poptávka po chytrých a šikovných pomocnících) nás dohnala k vytvoření kariérního webu, který bude cílit na profesionály ale i absolventy v nejrůznějších oborech.

Máme tě na radaru!

Přinášíme vám fotografie z drážního veletrhu Eurasia Rail, kde kolegové z divize záznamových systémů ReDAT představují naše řešení odladěné potřebám dispečerských center.

21. – 23. 6. se koná největší výstava železničního průmyslu na světě. Kolegové z naší divize Záznamových systémů ReDAT tam nemohou chybět se svým řešením pro dispečerská centra.

Ve dnech 19. – 25. června 2023 nás můžete navštívit na veletrhu SIAE 2023 v Paříži. Najdete nás na společném stánku CSG Aerospace číslo 194 v hale 4.

V rámci 30 letého výročí od založení technologické společnosti RETIA, a při příležitosti konání tradičního veletrhu IDET, jsme představili první české komplexní antidronové řešení, které nyní nabízíme pod obchodním názvem ReCas.

23. 5. se blíží a právě v ten den se koná konference Santia na téma NÁVRAT K LIDEM. Na konferenci se setkáte s velmi inspirativními spíkry a nebude chybět ani prostor ke sdílení, diskuzím a networkingu. Kolegové z naší divize Záznamových systémů ReDAT tam nemohou chybět.

Ještě zítra pokračuje veletrh FEINDEF 2023 v Madridu. Stále nás tedy můžete najít v hale 8 na stánku B15, kde vám rádi předvedeme radary ReGuard i ReTwis 5+.

Ve dnech 24. – 26. května 2023 nás můžete navštívit na veletrhu IDET 2023 v Brně. Najdete nás v pavilonu P na stánku číslo 038.

V souvislosti se změnou licenční politiky Záznamových systémů ReDAT, která je platná od 1.4.2023, byly na webu zveřejněny také nové Všeobecné obchodní podmínky.

Druhého května se za vámi přijedeme podívat do areálu fakulty informačních technologií a architektury, kde se bude konat již tradiční veletrh iKariéra.

Ve dnech 17. – 19. května 2023 nás můžete navštívit na veletrhu FEINDEF 2023 v Madridu. Najdete nás v hale 8 na stánku B15.

Již zítra (12.4.2023) se na vás přijedeme podívat do areálu Fakulty podnikatelské VUT v Brně, kde se bude konat již 28. ročník tohoto veletrhu.

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na VI. Mezinárodní konferenci obecních policií, která se uskuteční v Olomouci ve dnech 29. – 31. 3. 2023.

Válka na Ukrajině a masivní bojové použití bezpilotních letounů zásadně změnilo pohled na ochranu před nimi…

Ve dnech 11. – 14. dubna 2023 nás můžete navštívit na veletrhu LAAD 2023 v brazilském Riu de Janeiru. Najdete nás v hale 3 na stánku G.42.

„Arabské zásahové jednotky pokukují po českém radaru, který vidí skrz zeď.“ Po úspěchu našeho malého českého radaru v USA bodujeme i na Blízkém východě…

Zdravíme z veletrhu Airspace World ve švýcarské Ženevě.

Jste student nebo absolvent Univerzity Pardubice? Pak se musíme potkat na veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2023.

Těšit se na vás budeme ve středu 15. března 2023 od 9:00 do 15:00 hodin na společném stánku CSG Aerospace s heslem „Pracuj v bezpečí pod našimi křídly“.

Měli jsme tu čest přivítat na našem společném Czechoslovak Group stánku českou delegaci v čele s předsedou vlády České republiky Petrem Fialou. Ceníme si jeho opravdového zájmu o naše produkty.

Ve dnech 8. – 10. února 2023 nás můžete navštívit na veletrhu Airspace World ve švýcarské Ženevě.