RETIA

Bezpečnostní systémy​

V oblasti bezpečnostních systémů vyvíjíme a vyrábíme produkty jak pro oblast fyzické bezpečnosti, tak pro oblast bezpečnosti dat (cyber security).

Produkty:

ReTwis 5

ReTWis 5 (RETIA Through-Wall Imaging System) je unikátní malý přenosný radar, který detekuje živé bytosti za zdí, nebo za nekovovou překážkou. Radar dokáže díky své technologii detekovat živé bytosti jak v pohybu, tak v klidu.

ReGuard

Víceúčelový 3D radar pro detekci a sledování pozemních a nízko letících cílů.

ReSef

Datový bezpečnostní filtr umožňuje zvolit různé režimy oddělení jednotlivých datových zón. Poskytuje uživateli nezávisle na sobě funkce datové diody, která je založena na HW řešení, a zároveň i funkce konfigurovatelného datového filtru, který dokáže povolovat či zakazovat přenos různých datových formátů z jedné do druhé datové zóny. Softwarové řešení datového filtru poskytuje možnost přizpůsobit datový filtr na míru podle konkrétní situace a požadavků uživatele.

Audio hlásič

Umožňuje přehrávání předdefinovaných hlasových nebo zvukových hlášení v návaznosti na různé provozní stavy systému (alarmy, varování provozní informace…).

Bezpečnostní separátor

Bezpečnostní separátor je součástí zařízení, které umožňuje definované spojení mezi utajovanými a neutajovanými zónami.

ReNed

Síťová datová dioda umožňuje jednosměrně oddělit různé části datových sítí. Data tak tečou pouze jedním směrem a tím je například znemožněno napadení chráněného IT subsystému zvenčí. Datová dioda představuje jeden ze základních prvků pro zajištění kybernetické bezpečnosti v civilním i vojenském sektoru.