RETIA

Bezpečnostní systémy​

V oblasti bezpečnostních systémů vyvíjíme a vyrábíme produkty jak pro oblast fyzické bezpečnosti, tak pro oblast bezpečnosti dat (cyber security).

ReTwis 5+

ReTwis 5+ (RETIA Through-Wall Imaging System) je unikátní malý přenosný radar, který detekuje živé bytosti za zdí, nebo za nekovovou překážkou. Radar dokáže díky své technologii detekovat živé bytosti jak v pohybu, tak v klidu.

ReCas

Mobilní a stacionární ochrana před drony​. Retia komplexní antidronový systém.

  • 3D AESA Radar ReGuard
  • Pasivní 3D RF vyhledávač směru
  • EO/IR systém se schopností sledování a videoanalýzy cíle
  • Soft Kill obrana – RF rušení, spoofing, převzetí kontroly
  • Hard Kill obrana – kinetika

ReGun

ReGun je součástí komplexního antidronového řešení ReCas.

Nezávislý ruční směrový rušič speciálně navržen pro rušení většiny běžně používaných komerčních, kutilských i vojenských dronů, které ohrožují objekty kritické infrastruktury, zařízení či chráněné osoby. ReGun pošle dron k zemi, nebo ho pošle zpět na místo startu.

ReGuard

Víceúčelový 3D radar pro detekci a sledování pozemních a nízko letících cílů.

ReSef

Datový bezpečnostní filtr umožňuje zvolit různé režimy oddělení jednotlivých datových zón. Poskytuje uživateli nezávisle na sobě funkce datové diody, která je založena na HW řešení, a zároveň i funkce konfigurovatelného datového filtru, který dokáže povolovat či zakazovat přenos různých datových formátů z jedné do druhé datové zóny. Softwarové řešení datového filtru poskytuje možnost přizpůsobit datový filtr na míru podle konkrétní situace a požadavků uživatele.

Audio hlásič

Umožňuje přehrávání předdefinovaných hlasových nebo zvukových hlášení v návaznosti na různé provozní stavy systému (alarmy, varování provozní informace…).

Bezpečnostní separátor

Bezpečnostní separátor je součástí zařízení, které umožňuje definované spojení mezi utajovanými a neutajovanými zónami.

ReNed

Síťová datová dioda umožňuje jednosměrně oddělit různé části datových sítí. Data tak tečou pouze jedním směrem a tím je například znemožněno napadení chráněného IT subsystému zvenčí. Datová dioda představuje jeden ze základních prvků pro zajištění kybernetické bezpečnosti v civilním i vojenském sektoru.