RETIA

ReDAT Verificator

Modul pro ověření pravosti zvukových dat a ochranu proti manipulaci se záznamy.

Zabezpečení informačních technologií včetně záznamů je v dnešní době nezbytností především pro kvalitní podporu obchodu a fungování celé firmy. Vyvinuli jsme řešení, které řeší otázky bezpečnosti a nezpochybnitelnosti záznamů. ReDAT Verificator je softwarový modul aplikační nadstavby ReDAT eXperience, který slouží jako nástroj kontroly pravosti zaznamenaných telefonních hovorů.

Modul pro ověření pravosti zvukových dat a ochranu proti manipulaci se záznamy.

Klíčové vlastnosti

Pokud je v ReDAT eXperience aktivována licence pro ReDAT Verificator, jsou ke všem archivovaným záznamům vytvořeny „bezpečnostní otisky“, které jsou uloženy do samostatného souboru a stejného archivu jako samotný záznam. Tímto jsou hlasové záznamy zabezpečeny proti zmanipulování a kdykoliv je možné ověřit pravost hlasové nahrávky, jednoznačně určíme, zda nahrávka byla opravdu v daném čase pořízena na konkrétním záznamovém systému a nebyla změněna. Protože je napodobení tohoto otisku nemožné, lze tento soubor později použít k prokazatelnému ověření pravosti záznamu. Ověření záznamu se provádí přímo v prostředí ReDAT eXperience. Kromě rozhodnutí o pravosti, jsou ve výsledku ověření zobrazeny i některé parametry záznamu jako např. firma používající ReDAT eXperience, SW verze ReDAT eXperience, čas pořízení záznamu, délka záznamu, čísla volajících stran atd.

Vyzkoušejte si uživatelské rozhraní​​

Není nic jednoduššího, nechte nám tu vaše kontaktní údaje a my Vám vytvoříme přístupové údaje na míru, přesně dle Vašich požadavků.

I my věříme, že někdy je lepší si prostředí pořádně osahat.

Více informací