RETIA

Modernizace vojenské techniky​

Díky modernizaci techniky dostávají zákazníci příležitost udržet bojeschopnost a zvýšit užitné vlastnosti stávajících systémů za zlomek pořizovacích nákladů systémů nových. Značnou část používaných systémů lze repasovat a vybavit novou elektronikou s rozšířenými schopnostmi zpracování dat a jejich připojení. Desítky modernizovaných zařízení po celém světě tak slouží daleko za hranice původní plánované životnosti.

Modernizace radaru P-18

Původní zpracování radarového signálu není schopno detekovat a sledovat cíle na pozadí silného rušení a velký podíl neautomatizované ruční práce nesplňuje požadavky na cílovou kapacitu zpracování, spolehlivost a přesnost.

Navrhovaná modernizace radaru potlačuje výše uvedené nedostatky původního systému a poskytuje významné zlepšení výkonu, spolehlivosti a udržovatelnosti.

Modernizace systému 2K12 KUB

RETIA, a.s. nabízí modernizaci systému KUB včetně radarového vozidla 1S91 (SURN), odpalovacích zařízení 2P25 (SPU) a náhrady raket 3M9, včetně nového přebíjecího vozidla.

Provedená modernizace prodlužuje životnost systému, zvyšuje bojovou výkonnost a snižuje zátěž operátorů.

Integrovaná logistická podpora je navržena tak, aby umožňovala efektivní využití modernizovaného systému po celou dobu životnosti.