RETIA

Školení, certifikace a konzultace

Pro maximální využití funkcí našich produktů a seznámení se s novinkami připravujeme pro zákazníky a partnerské společnosti semináře a workshopy.

Produkty řady ReDAT vytváří komplexní systém pro záznam hovorů a Quality Management. Pro jejich 100% využití připravujeme nejen pro zákazníky, ale i partnerské společnosti semináře a workshopy. Jejich hlavním cílem je zefektivnění správy a provozování systému ReDAT.

Pro maximální využití funkcí našich produktů a seznámení se s novinkami připravujeme pro zákazníky a partnerské společnosti semináře a workshopy.

Druhy seminářů a workshopů

UŽIVATELSKÉ ŠKOLENÍ – UŽIVATELSKÁ ÚROVEŇ V RÁMCI IMPLEMENTACE

V rámci implementace systému zajišťujeme pro vybranou skupinu pracovníků školení, které jim poskytne dostatečnou úroveň uživatelských znalostí. Doporučujeme pro všechny, kteří se systémem ReDat budou pracovat. Rozsah a časová náročnost je závislá na rozsahu zaváděného systému.

UŽIVATELSKÉ ŠKOLENÍ – UŽIVATELSKÁ ÚROVEŇ – PRŮBĚŽNÉ

Pro efektivní využívání systému ReDAT je důležité, aby jeho obsluha byla kvalifikovaná na vysoké odborné úrovni. Průběžné školení seznámí uživatele nejen s novinkami a aktualizacemi, ale také zároveň osvěží využití standardních funkcí nebo připomene některé důležité postupy při správě a nastavení. Službu lze domluvit předem včetně stanovení kalendáře školení nebo ad-hoc.

ADMINISTRÁTORSKÉ A DOHLEDOVÉ ŠKOLENÍ

Administrátor zpravidla zodpovídá za správné nasazení systému ReDAT a zároveň řeší jeho budoucí rozvoj. Je to osoba, která bude s naší společností v intenzivním kontaktu. Pro administrátory je připraveno speciální školení s důrazem na správné nastavení celého systému, dohledové funkce a Quality Management. Zaškolení a průběžné vzdělávání administrátora je zásadní pro hladké nasazení a fungovaní záznamového systému ReDat.

PARTNERSKÉ UŽIVATELSKÉ ŠKOLENÍ, ADMINISTRÁTORSKÉ, DOHLEDOVÉ, SERVISNÍ A OBCHODNÍ ŠKOLENÍ

Pro obchodní partnery, kteří chtějí svůj podnikatelský úspěch spojit se systémem ReDAT, je připravena série školení a seminářů. Lektoři ReDat poskytnou dostatečný argumentační aparát a zároveň přehled v obchodních, servisních nebo technických oblastech. Na školení se podílí zástupci všech oddělení divize ReDAT. V rámci závěrečného hodnocení lze získat certifikaci k dané úrovni znalostí.

Vyzkoušejte si uživatelské rozhraní​​

Není nic jednoduššího, nechte nám tu vaše kontaktní údaje a my Vám vytvoříme přístupové údaje na míru, přesně dle Vašich požadavků.

I my věříme, že někdy je lepší si prostředí pořádně osahat.

Více informací