RETIA

ReDAT Management System

Správa a automatický dohled nad záznamovým systémem ReDAT.

ReDAT Management System zabezpečuje celkový dohled a správu nad záznamovým systémem ReDAT.

Prostředky pro centrální správu a automatický dohled jsou nezbytné pro všechny kritické aplikace, jakou je zajisté i záznamový systém. Tyto prostředky usnadňují pravidelnou i občasnou technickou administraci důležitých záznamových systémů.

Správa a automatický dohled nad záznamovým systémem ReDAT.

Použití

V rámci ReDAT Management System je jakýkoli nestandardní stav záznamového systému indikován v dohledové aplikaci. Pro snadnější interpretaci těchto chybových hlášení je dohledový systém přehledně členěn do jednotné struktury kódů, které jsou využívány ve všech částech systému. ReDAT Management System komunikuje prostřednictvím protokolu SNMP, což přináší řadu výhod. Největší výhoda spočívá ve standardizaci tohoto rozšířeného protokolu a z této standardizace vyplývající nezávislosti na dohledové aplikaci.

První model

První model počítá se začleněním záznamového systému ReDAT do vyššího dohledového systému zákazníka. Zákazník již provozuje vlastní dohledový systém na bázi SNMP, ve kterém sleduje všechny provozované prvky sítě. V tomto případě dojde jen k přidání elementů záznamovému systému ReDat a systém je dohledován stávajícími prostředky.

Druhý model

Ve druhém modelu zákazník systému ReDAT zatím neprovozuje vlastní dohledový systém. Zde RETIA dodá a zajistí podporu dohledové aplikace prostřednictvím ReDAT Explorer, který uživateli poskytne všechny potřebné funkcionality. Tato dohledová aplikace umožňuje průběžné monitorování ReDAT systému a správu již došlých chybových hlášení. Alternativně může být využit jiný komerčně dostupný SNMP klient např.: NetXMS.

Vyzkoušejte si uživatelské rozhraní​​

Není nic jednoduššího, nechte nám tu vaše kontaktní údaje a my Vám vytvoříme přístupové údaje na míru, přesně dle Vašich požadavků.

I my věříme, že někdy je lepší si prostředí pořádně osahat.

Více informací